Uniliving

O INWESTYCJI

Nowa inwestycja Uniblok w Leśnicy

UNILIVING Leśnica to kameralna inwestycja obejmująca cztery, dwulokalowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna bryła budynków w jasnoszarym kolorze, dzięki niejednolitemu wykorzystaniu bazowego surowca jakim jest beton, jego różnych odcieni i struktur, a także odważnych boni pionowych i kontrastowych szpalet okiennych, zamyka w niebanalnej bryle funkcjonalne wnętrza dla rodzin ceniących walory tradycyjnego budownictwa i nowoczesnych funkcjonalności. Wyrafinowana stylistyka realizowana w oparciu o materiały wysokiej jakości oraz dbałość o detal, pozwala przyszłym mieszkańcom cieszyć się poczuciem uporządkowania i harmonijnego wpisania w otoczenie.

8 segmentów

Kameralna inwestycja obejmuje cztery, dwulokalowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z przyległym ogródkiem, nowoczesnym zadaszeniem garażowym spójnie połączonym z bryłą budynku.

Nowoczesny projekt

Niebanalna architektura w kompaktowym wydaniu. Bryła budynków z licznymi wklęsłościami, boniowaniami, wnękami wykończonymi betonem o różnorodnej strukturze.

Wysoka funkcjonalność

Domy o przejrzystym i funkcjonalnym rozkładzie w pełni wykorzystują metraż 114 m², uwzględniając ekspozycję okien od frontu lub od ogrodu, w zależności od funkcji pomieszczeń.

Jakościowe budownictwo

Cechy wielkiej architektury bazującej na materiałach najwyższej jakości. Zróżnicowane pod względem estetycznym wykorzystanie bazowego surowca jakim jest beton.

Harmonia z otoczeniem

Wyrafinowana stylistyka realizowana w oparciu o materiały wysokiej jakości oraz dbałość o detal, zapewnia poczucie uporządkowania i harmonijnego wpisania w otoczenie.

Dogodna lokalizacja

Bliskość jednej z głównych arterii Leśnicy i sąsiedztwo Lasu Leśnickiego, pozwala łączyć atuty podmiejskiej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji zbiorowej i węzła autostradowego.

Mapa osiedla